Projekt kuchyne.

Ak plánujete novú kuchyňu je dôležité správne rozmiestnenie kuchyne kôli ergonómií. Bežný stavebný projekt neobsahuje dostatočné informácie o inštaláciách a taktiež sú tam není premietnuté všetky Vaše predstavy o novej kuchyni. Moderná kuchyňa už neobsahuje len základné spotrebiče ako je varná doska, rúra na pečenie, digestor a chladnička, ale môže byť vybavená množstvom ďaľších vstavaných spotrebičov (umývačka riadu, práčka, gril, mikrovlnná rúra, kávovar, vinotéka, osvetlenie a pod.). Všetky tieto spotrebiče pre správne fungovanie, potrebujú správne rozmiestnenie inštalácií.  

Najčastejšie problémy pri navrhovaní kuchyne do pripraveného priestoru je:

Zlé rozmiestnenie vody, odpadu, plynu a elektriky. S týmto sa spájajú ďaľšie výdaje na prerábky, prípadne sa musia spraviť kompromisy v návrhu.

Zlá výška okna, pokiaľ sa plánuje pracovná doska k oknu ako parapetná doska . Nové typy kuchýň bezúchytkového otvárania majú výšku pracovnej dosky vyššiu ako býva štandardná výška a práve tu nastáva problém pri návrhu.

Kedže kuchyňa je technický najnáročnejšia časť nábytku na všetky inštalácie a predprípravu, ponúkame Vám využiť našu službu "projekt kuchyne", kde
navrhneme Vašu novú kuchyňu, vrátane 3D vizualizácie s rozmiestnením všetkých elektroinštalácií, prívod vody, odpadu a plynu.

Z projektu ľahko vyčítate potrebnú výšku na osadenie okna, vrátane všetkých inštalácií potrebných pre správne fungovanie kuchyne.

Projekt kuchyne je dobré si nechať vypracovať ešte pred začatím prác na stavbe, aby stavebník, alebo inštalatér vedel rozmiestniť všetky potrebné inštalácie.

K projektu kuchyne dostanete spolu s projektom aj vypracovanú cenovú ponuku.

Cena za takýto projekt, záleží od náročnosti a veľkosti kuchyne. Pokiaľ sa rozhodnete, že kuchyňu budete realizovať s nami, bude Vám poskytnutá zľava vo výške ceny projektu kuchyne.

  Ako to u nás prebieha? Od projektovania cez výrobu až po montáž.

_______________________________
 
 

Adresa prevádzky

Dopravná 412
955 01 Topoľčany

Objednávky

Volajte: +421 903 034 790

Zdieľajte